تابلو سازي به عنوان يک شغل از تنوع بالايي برخوردار است که منظور از تنوع در آن، ساخت و نصب انواع تابلو تبليغاتي با استفاده از مواد و متريال هاي مختلف مي باشد. در حقيقت تابلو سازي حرفه اي است که در آن انواع تابلو هاي تبليغاتي به عنوان تبليغات مغازه، شرکت ها و اماکن تجاري توليد مي شود.


تابلو لاسوگاسي چيست


از پر تنوع ترين توليدات در تابلو سازي، حروف هاي برجسته هستند که يکي از آنها حروف لاسوگاسي نام دارد که بعضا با نام تابلو لاسوگاسي نيز شناخته مي شود.


 


تابلو لاسوگاسي | حروف لاس وگاسي


تابلو لاسوگاسي | حروف لاس وگاسي


گفتيم که تنوع حروف هاي برجسته در تابلو سازي بالاست و يکي از آنها حروف برجسته لاسوگاسي است. اين نام برگرفته از شهر لاسوگاس است که در گذشته روشنايي و نورپردازي مغازه ها در آن شهر شهره خاص و عام بود.


حروف يا همان تابلو لاسوگاسي با استفاده از ف يا پلکسي گلاس ساخته مي شود که روش ساخت اين مدل از حروف به شکل برجسته و توسط حروف سازان مي باشد. از ويژگيها و مشخصه هاي حروف لاسوگاسي مي توان به کاربرد نئون شيشه اي و انواع لامپ در آن اشاره نمود.


لامپ هاي مورد استفاده در حروف لاسوگاسي معمولا از نوع لامپ فلامنتي و يا انواع لامپ هاي ال اي دي مي باشند که در رنگ بندي هاي متفاوتي موجود هستند و در بازار بفروش مي رسند.


 


کاربرد تابلو لاسوگاسي


کاربرد تابلو لاسوگاسي


تابلو هاي تبليغاتي همانطور که از نامشان مشخص است، ماهيتي تبليغاتي دارند که استفاده و سفارش آنها از ابزارهاي مهم بازاريابي و فروش بشمار مي روند. اما کاربرد تابلو لاسوگاسي امروزه با توجه به اينکه حالتي نوستالژي و قديمي دارد، بيشتر به عنوان تابلو سردر مغازه مي باشد که عمده بهره مندي از آن در اصنافي مانند فست فودها، بستني فروشي ها، رستوران ها، جگرکي ها و مواردي مشابه مي باشد.


مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها

خرید سکه ساکر استارز محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین جستجو ها


شهدای قیروکارزین تنهایی یک عشق یک طرفه 22 بهمن My best friend جغرافیای ایران وبلاگ عمومي اوای فرهنگ قالب های فارسی وردپرس 15 علم کامل همه فایل هارا از ما بخواهید