تابلوهاي تبليغاتي از موثرترين راه ها براي معرفي يک شغل و مجموعه تجاري است که مي شود آنها را در ابعاد و مدل هاي مختلفي مورد سفارش و ساخت قرار داد که در همين رابطه بايد بگوييم که تابلو مغازه به عنوان يک تابلو تبليغاتي نيز از اين مورد جدا نيست.


چند مرحله در سفارش و نصب تابلو مغازه


در ادامه قصد داريم تا به معرفي چند مرحله در سفارش يک تابلو براي مغازه بپردازيم که پيشنهاد مي شود با ما همراه باشيد.


 


طراحي تابلو مغازه


از اولين مرحله اي که بايد در رابطه با سفارش تابلو مغازه عنوان کرد، طراحي تابلو مي باشد. طراحي تابلو مغازه در واقع پيش نمايشي از يک تابلو تبليغاتي است که مقرر بر ساخت آن مي باشد که اين مورد بعد از رويت و تاييد مشتري به پايان مي رسد.


طراحي در حرفه تابلو سازي از مهمترين مرحله در ساخت يک تابلو است؛ چرا که طراحي مي تواند تاثيرت شگرفي در خروجي و اتمام کار يک پروژه تبليغاتي ايفا نمايد.


 


ساخت تابلو مغازه


بعد از اينکه يک تابلو تبليغاتي طراحي مي شود نوبت به ساخت تابلو مي رسد که با توجه به تنوع تابلو هاي تبليغاتي اين مورد مطابق با نوع سفارش مشتري انجام مي گيرد. به عنوان مثال تابلو تبليغاتي مغازه مي تواند از نوع تابلو فلکس باشد و يا اينکه تابلويي از خانواده حروف هاي برجسته مانند تابلو استيل، تابلو چلنيوم و يا . باشد.


در مورد ساخت تابلو مغازه بايد گفت که در ابتدا بايد نوع تابلو، متراژ و متريال مشخص گردد تا مراحل ساخت و مدت زمان آماده سازي آن تا نصب تابلو آغاز گردد.


 


نصب تابلو مغازه


مرحله آخر در سفارش تابلو مغازه، نصب تابلو است که آن هم مانند ساخت تابلو مي بايست با توجه به نوع تابلو در نظر گرفته شود. به عنوان مثال تابلو فلکسي فيس يکي از تابلو هايي است که معمولا در ابتدا ساخته شده و بعد مبادرت به نصب آن مي شود، مگر در شرايطي که ابعاد تابلو بزرگ باشد که به روش هاي ديگري نصب مي شود.


در مثال ديگر مي توان نصب تابلو هاي حروف برجسته روي زمينه هاي متفاوتي مانند کامپوزيت، چوب و يا سنگ را عنوان کرد. نصب حروف هاي برجسته معمولا به اين صورت است که در ابتدا پلات يا نقشه کار را روي سطحي که قرار است حروف ها نصب شوند قرار مي دهيم و بعد از آن مبادرت به نصب و سيم کشي حروف مي نماييم.


 


مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها

خرید سکه ساکر استارز محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین جستجو ها


بازی انفجار خرید کاندوم و فروش کاندوم و قیمت کاندم بیمه ها دستگاه تصفیه آب دانلود و خرید کتاب معرفی کالا فروشگاهی ديگ بخار معرفی جاذبه های گردشگری شمال کشور سريع پرداخت حقیقت انکار شده