با توجه به مطالبي که در اين وبلاگ خوانده ايم مي دانيم که تابلو چلنيوم يکي از انواع تابلو تبليغاتي است که به شکل حروف برجسته قابل ساخت مي باشد و با استفاده از پلکسي گلاس، اس ام دي و رول چنليوم توليد مي شود که هر کدام از اين متريال ها در تابلو چلنيوم از کاربرد هاي خود برخوردارند و به طور کل با ادقام تمامي آنها اين مدل از حروف برجسته ساخته مي شود.


چرا تابلو چلنيوم براي مغازه


تابلو چلنيوم در ميان انبوهي از حروف هاي برجسته در حرفه تابلو سازي بيشترين کاربرد را دارد و از فروش بالايي در اين حرفه برخوردار است که در ادامه به چند نکته قابل توجه و تامل در اين رابطه خواهيم پرداخت.


 


ديد تابلو چلنيوم


تابلو چلنيوم در تبليغات محيطي را مي توان به يکي از جديد ترين و مدرن ترين ها نسبت داد که مسلما در دنياي امروز تبليغات، تنوع و مدرن بودن از توجه بالايي ميان مشتريان برخوردار است. نو بودن تابلو چلنيوم و قابليت نور پردازي آن به شکلي متفاوت در مقايسه با تابلو هاي قديمي مانند تابلو فلکسي فيس و تابلو هاي فيکسه کاري مي تواند در جذب مشتريان بسيار جلوه نمايد.


 


انواع تابلو چلنيوم


موضوع ديگر در رابطه با اينکه چرا تابلو چلنيوم را به عنوان تابلو مغازه از ديگر تابلو ها مورد تمايز قرار مي دهيم. بحث تنوع پذيري در ساخت اين حروف است. تابلو چلنيوم به شکل هاي مختلفي ساخته مي شود که برخي از آنها با نام هاي تابلو چلنيوم پانچ، چلنيوم پلکسي دوبل و چلنيوم نور اندريک شناخته مي شوند که البته متريال هاي به کار رفته در تمامي آنها يکسان مي باشد.


 


متريال هاي تابلو چلنيوم


متريال هاي به کار رفته در ساخت تابلو چلنيوم را نام برديم و بايد در همين راستا بگوييم که تمامي آنها از متريال ها و اجناس با دوام به حساب مي آيند که البته مي بايست از برندهاي مرغوب و معتبر در ساخت حروف چنليوم به کار گرفته شود.


به عنوان مثال استفاده از پلکسي گلاس هاي با برند معتبر مي تواند تاثير بسزايي در ثبات رنگ حروف داشته باشد و يا اس ام دي هاي با کيفيت نيز به همين شکل مي توانند نور دهي و روشنايي يکدستي را به حروف برجسته القا نمايند و در آخر استفاده از رول چنليوم با کيفيت نيز در دوام و ماندگاري حروف نقشي موثر خواد داشت. 


مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها

خرید سکه ساکر استارز محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین جستجو ها


طعم شیرین عدالت دانلودستان . Binam Nam ...::: آهود :::... Kristin نوجوان سالم Shelley هاپکیدو - دفاع شخصی HAPKIDO SELFDEFENCE روزا وَرق خـوردُ رَفـت...