مطلبي که در اين بخش مي خواهيم به اطلاع و آگاهي در مورد آن دست يابيم تابلو چلنيوم پانچ است که در تابلو سازي از حروف هاي جديد بشمار مي رود و از محاسن و مزاياي بالايي برخوردار مي باشد.


تابلو چلنيوم لبه پانچ چيست


تابلو چلنيوم


قبل از توضيح در مورد تابلو چلنيوم لبه پانچ بهتر است به شناخت تابلو چلنيوم بپردازيم؛ تابلو چلنيوم به عنوان يک تابلو تبليغاتي در دسته بندي حروف هاي برجسته قرار مي گيرد که با استفاده از چندين متريال ساخته مي شود.


پلکسي گلاس، اس ام دي و چنليوم از متريال هاي ساخت تابلو چلنيوم است که در مورد توضيحات هر يک بايد به ترتيب گفت که پلکسي گلاس يک نوع پلاستيک است و اس ام دي يک نوع لامپ در جهت روشنايي و چنليوم نوعي آلومينيوم است که همان لبه اصلي در حروف بشمار مي رود.


در مورد استفاده و به کارگيري تابلو چلنيوم بايد گفت که تابلو چلنيوم به عنوان يک حروف برجسته در مکان هايي مانند سردر پاساژ ها، تابلو شرکت، تابلو مغازه و . به کار مي رود.


 


حروف چلنيوم لبه پانچ


متريال هاي ساخت در تابلو چلنيوم را نام برديم و گفتيم که چنليوم در ساخت تابلو چلنيوم همان لبه کار يا برجسته گي آن مي باشد. نکته اي که مورد اصلي در توضيح اين مطلب است، رول چنليوم است که به دو شکل ساده و پانچ در رنگ هاي مختلفي توليد مي شود.


منظور از پانچ در رول چنليوم، ايجاد اشکال مختلف مانند دايره يا ستاره روي آن است که توسط دستگاه هاي مربوطه در کاخانه هاي توليد کننده انجام ميگيرد و امروزه در صنعت تابلو سازي از خلاقيت ها و نوآوري ها بشمار مي رود.


پانچ هاي حروف برجسته چنليوم باعث مي شود که بعد از نور پردازي، از لبه هاي حروف نور عبور کند که اين مورد باعث متفاوت بودن حروف ساخته شده با نوع ساده آن خواهد بود.


نکته ديگري که بايد به آن نيز اشاره داشته باشيم اين است که ايجاد پانچ در ساخت تابلو چلنيوم مي تواند روي پلکسي گلاس نيز اعمال شود که در مطالب بعدي به آن خواهيم پرداخت.


 


مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها

خرید سکه ساکر استارز محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین جستجو ها


دریا آوا Josh مبارزه با ویروس کرونا امیرحسین خلاصه کتاب مدیریت حقوق و دستمزد یوسف رونق خدمات داوطلبانه همکاری در فروش ساعت ارزان مشهد